Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Salarii Incadrare COR
Discuție deschisă în Fiscalitate - Salarii

Incadrare COR

As dori sa stiu la ce specialitate COR pot alege in Revisal pentru o persoana cu studii superioare in matematica, dar care va ajuta la administrarea site-ului societatii si se va ocupa si de relatiile cu clientii.
Multumesc!
Puteti folosi:
422502 - Functionar informatii clienti

243216 - Analist servicii client

252101 - Administrator baze de date

Multumesc frumos!
As dori sa mai stiu daca pot angaja cu 2 ore/zi sau sunt obligata sa angajez cu cel putin 4 ore/zi. Multumesc!
Se poate incheia orice tip de c.i.m. , cu norma intreaga sau cu timp partial ... timp partial inseamna 1 - 7 ore/zi, o ora /sap , o ora / luna etc...