Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate Portalul instantelor de judecata.Modificari care nu ...
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

Portalul instantelor de judecata.Modificari care nu cred ca sunt bune.

Am observat de cateva zile ca portalul instantelor de judecata a suferit anumite modificari si nu se mai pot gasi anumite dosare.

Adica doar daca cunosti numarul de dosar mai gasesti ceea ce cauti.

Am vreo 5 procese cu aceleasi parti si nu le mai gasesc.
Da...banii trebuie si ei justificati...

Nu se poate cauta pe net rechizitoriul.
Anterior va puteati gasi procesul dar acum...nu prea...si aceasta ar putea fi o problema...
Buna ziua,
Si eu intampin probleme la noul portal , in sensul ca nu gasesc dosare nici dupa numar nici dupa parte. I-am informat cu un e-mail pe cei de la IT despre aceasta problema. Sper sa se rezolve cat mai curand :)
Si eu am ramas uimit de schimbarea portalelor. Ma gandeam in sinea mea ca va merge mult mai repede in schimb am constatat cu stupoare ca merge mult mai anevoios, ceea ce nu ma bucura delor. Pacat, daca pana acum introduceai o parte si iti aparea cazul, acum introduci ambele parti si iti solicita si nr. de dosar. E naspa rau. Chiar nu vede nimeni?