avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 900 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida dublă şi ... Conditii si autorizatii vanzare tutun vrac
Discuție deschisă în Contabilitate - partida dublă şi obligaţii fiscale declarative pentru societăţile comerciale

Conditii si autorizatii vanzare tutun vrac

Buna ziua,

Doresc sa vand in magazinul meu tutun vrac.
Ce trebuie sa fac sa pot sa vand legal tutun vrac?
Cel mai recent răspuns: alexander4444 , utilizator 00:27, 30 Septembrie 2022
Am cumparat si eu Tutun vrac la Galeata si Punga de pe site-ul asta [ link extern ] /.
Am 1kg dar il arunc, nu stiam ca nu am voie
Pot patii ceva??? Nu am citit nicaieri ca nu am voie sa cumpar tutun vrac la galeata

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Va rog un raspuns ca nu stiu - achizitie tutun vrac folosinta proprie mita2014 mita2014 Va rog frumos spuneti-mi si mie daca eu ca persoana fizica, cumpar tutun vrac 1kg sau 2kg de pe intenet, pentru folosinta proprie. Ce pot sa patesc? eu ca ... (vezi toată discuția)
Cumparare tutun de pe internet chituluci chituluci buna! in ianuarie 2015 am cumparat 3 kg de tutun vrac de pe internet pentru cumnatul meu,un prieten si pentru mama unui alt prieten.Acum o saptamana m-am ... (vezi toată discuția)
Tutun vrac lili.gheorghe04@gmail.com lili.gheorghe04@gmail.com Buna seara! In decursul anului 2019 am cumpărat de pe olx.ro 3 kg de tutun vrac pentru mine si sotie, mentionez ca de fiecare data am comandat 1kg/ ... (vezi toată discuția)