Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida dublă şi ... Conditii si autorizatii vanzare tutun vrac
Discuție deschisă în Contabilitate - partida dublă şi obligaţii fiscale declarative pentru societăţile comerciale

Conditii si autorizatii vanzare tutun vrac

Buna ziua,

Doresc sa vand in magazinul meu tutun vrac.
Ce trebuie sa fac sa pot sa vand legal tutun vrac?
Am cumparat si eu Tutun vrac la Galeata si Punga de pe site-ul asta [ link extern ] /.
Am 1kg dar il arunc, nu stiam ca nu am voie
Pot patii ceva??? Nu am citit nicaieri ca nu am voie sa cumpar tutun vrac la galeata