Forum Discuţii juridice Noul Cod CAEN 2008 cod caen comert si distributie europubele/ containere/ ...
Discuție deschisă în Noul Cod CAEN 2008

cod caen comert si distributie europubele/ containere/ unitati de compost?

Stiu ca sunt undeva in categoria 46; materialele sunt din plastic/ lemn/ metal

Multumesc!
In grupa 46 aveti Comerţ cu ridicata cu excepţia comerţului cu autovehicule şi motociclete
47 Comerţ cu amănuntul, cu excepţia autovehiculelor şi motocicletelor
Cautati detalii despre toate codurile aici:
www.avocatnet.ro/content/con...