Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Autorizatie inscriptionare autoturism
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Autorizatie inscriptionare autoturism

Buna ziua,
am o mica intrebare, pentru a inscriptiona autoturismul cu logo-ul si datele firmei imi trebuie vreo autorizatie? Masina este proprietate privata dar este data in comodat catre firma.
Va multumesc frumos
Nu trebuie nici o autorizatie... Numai sa nu lipesti inscriptii ale altor firme sau institutii gen : POLITIE, POMPIERII ,SALVAREA ....etc