Forum Discuţii juridice Securitate şi Sănătate în ... Asigurarea fiselor protectia muncii
Discuție deschisă în Securitate şi Sănătate în Muncă (fost Protecţia Muncii)

Asigurarea fiselor protectia muncii

Buna ziua,
Am cateva standuri pe galeriile unor supermarketuri, gen insula , la fiecare stand lucreaza 2 angajati. In caz de control trebuie sa am pentru ei fise de protectia muncii? Produsele comercializate sunt obiecte de artizanat.
Daca da, ce trebuie sa fac, cui ma adresez?
Da, fisa de protectia muncii PM si PSI (prev si sting incendiilor).
Trebuie sa le completati dvoastra sau sa desemnati un angajat sau sa externalizati serviciul (ceea ce va si recomand) catre o firma specializata. Succes!
Trebuie sa aveti mai multe documente SSM, nu doar fise de instructaj SSM. Contactati o firma specializata in domeniul SSM.