Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Bilant pentru firma fara activitate
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Bilant pentru firma fara activitate

daca o societate nu a mai avut activitate din 2010-pana la zi, in bilantul de la 31.12.2012 tb completat si formularul 20,30 si 40 sau numai formularul 10
-poate semna administratorul bilantul?
Trebuie completate toate formularele pentru ca au corelatii intre ele .
am completat toate formularele dar in 2010 a avut profit si daca completez form 10 cu datele din balanta nu mi se coreleaza formularul 10 cu formularul 20( deoarece la form 10 am sold la 121 si la form 20 nu am activitatepe an 2012...
la contul 117 aveti sold ???? va este inchis 121 aferent anilor 2010 si 2011???
multumesc foooarte frumos, nu era inchis 121.....neatentia, m-ati salvat...uffff:

coffee: