Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Asistent coordonator proiect -cod COR
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Asistent coordonator proiect -cod COR

Care este codul COR sau unde poate fi incadrata ocupatia "Asistent Coordonator proiect" sau "Asistent Manager proiect". Am cautat in mai multe locuri si nimic nu pare sa se potriveasca. Multumesc!
Puteti folosi codul COR 334303 - Asistent manager