avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1299 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Asistent coordonator proiect -cod COR
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Asistent coordonator proiect -cod COR

Care este codul COR sau unde poate fi incadrata ocupatia "Asistent Coordonator proiect" sau "Asistent Manager proiect". Am cautat in mai multe locuri si nimic nu pare sa se potriveasca. Multumesc!
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 13:41, 29 Mai 2013
Puteti folosi codul COR 334303 - Asistent manager

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Incadrare persoana in functia de secretar in asociatie cu studii ... Laura_Lau Laura_Lau Ce cod COR pot folosi pentru a incadra o persoana in functia de secretar cu studii superioare intr-o asociatie intercomunitara? Multumesc (vezi toată discuția)
Buna ziua, mi-am încetat activitatea la actualul loc de munca, ... liveomars liveomars Buna ziua, Mi-am încetat activitatea la actualul loc de munca, iar pe adeverința de vechime este specificat ‘vechime in munca și in specialitatea ... (vezi toată discuția)
Cod cor Miliana Miliana Buna seara, asi vrea sa aflu cand a fost schimbat codul COR 343103 - asistent manager cu codul 334303. Va multumesc. Iliana (vezi toată discuția)