Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... cod COR
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

cod COR

Buna seara, asi vrea sa aflu cand a fost schimbat codul COR 343103 - asistent manager cu codul 334303.
Va multumesc.
Iliana
Odata cu intrarea in vigoare a Ordinului nr. 1.832 din 6 iulie 2011privind aprobarea Clasificării ocupaţiilor din România - nivel de ocupaţie (şase caractere), publicat in M.Oficial nr. 561 din 8 august 2011
Multumesc!