avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 207 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... cod COR
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

cod COR

Buna seara, asi vrea sa aflu cand a fost schimbat codul COR 343103 - asistent manager cu codul 334303.
Va multumesc.
Iliana
Cel mai recent răspuns: Miliana , utilizator 18:28, 8 Martie 2017
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
Odata cu intrarea in vigoare a Ordinului nr. 1.832 din 6 iulie 2011privind aprobarea Clasificării ocupaţiilor din România - nivel de ocupaţie (şase caractere), publicat in M.Oficial nr. 561 din 8 august 2011
Multumesc!

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Schimbare functie alinamariabrasoveanu alinamariabrasoveanu pentru schimbare functie in ctc-ist, daca am facut actul aditional la cim si am trecut in act controlor calitate si codul cor corespunzator acestei functii ... (vezi toată discuția)
De când s-a schimbat codurile cor ? bună ziua ! colegul de ... oanaportar oanaportar de când s-a schimbat Codurile COR ? Bună ziua ! Colegul de la Resurse Umane mi-a arătat un document eliberat de o unitate în care s-a scris că: în ... (vezi toată discuția)
Cor 2011 plus mobile plus mobile Buna ziua, doresc sa angajez o doamna pe postul de Gestionar depozit, cand dau pentru alegerea cor apare cu 413101. Avand si monitorul oficial din 08.08.2011 ... (vezi toată discuția)