Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... documente necesare conducere camioneta 6 tone
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

documente necesare conducere camioneta 6 tone

salut, am cumparat o camioneta basculanta pentru uz propriu, nu pentru business. am permis pentru categorie, conduc la diagrama. mai trebuie si altceva?
Licenta de transport in cont propriu incepand cu 30.06.2013,si atestat transport marfuri incepand cu 01.01.2014.