Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Facturi si chitante emise la contracte de prestari ...
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Facturi si chitante emise la contracte de prestari servicii ?

Un pfa cu obiect de activitate consultanta poate sa taie factura si chitanta unui benificiar fara un contract de prestari servicii intre cele 2 parti ?
Intocmiti obligatoriu si contractul ca sa se vada clar obiectul activitatii prestatiei si obligatiile partilor.
~ Conținut șters la cerere ~