avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1854 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... Cumparare teren social
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

Cumparare teren social

Detin un teren cu,contract pe 5ani ce apartine primariei iasi (dafis),intrebarea mea este,pot cumpara acest teren ?daca da cam cat ar costa.Suprafata totala 20 mp

Alte discuții în legătură

Constructie balcon la parterul unui bloc GeoDra GeoDra Buna ziua, dupa mai mult de 60 de zile, Primaria Bragadiru mi-a refuzat eliberarea unei autorizatii de construire balcon, sub unul existent. Am avut Acordul ... (vezi toată discuția)
Neconcordanta teren cu acte leusan leusan Bunicul meu are casa si teren insup de 125 mp.El este nevazator gr I ,Am cautat in niste documente si am descopeit o adresa de la Primaria orasului din care ... (vezi toată discuția)
Buna ziua.. legea 112/1995 (terenul de sub locuinta nationalizata indivizata ) revennger revennger am cumparat in 1997 prin legea 112/1995 o locuinta de 50.23 mp reprezentand o cota indiviza de 30% din imobil , odata cu locuinta se vinde si o cota indiviza ... (vezi toată discuția)