Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Plângere penalã pentru lovire
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Plângere penalã pentru lovire

Din cauza unor probleme de sanatate socrul meu a stat o perioada mare de timp la mine, asa ca baba a crezut ca o lasa vadana. Am fost la ea cu el pe 10martie sa ne intelegem dar fara succes. Pe 22 aprilie baba a depus o plangere la politie ca am batut-o(o mare minciuna), undeva a scris ea pe la jumatatea lunii martie. Faptul ca in plangere nu a precizat ca evenimentul a fost pe 10martie as putea sa declar ca pe data de 15martie(jumatatea lunii) nu am fost in localitate?
Ati pus aceeasi intrebare de mai multe ori.Asta nu presupune ca veti primi alte respunsuri de fiecare data.