Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Calcul termen recurs
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Calcul termen recurs

am primit comunicarea in 30 mai 2013. cand este ultima zi de recurs? 17 iunie?
este bine calculat?
Da ,este corect calculat.
Normal 15 iunie este ultima zi, dar fiind zi nelucratoare termenul se va prelungi pana luni 17 iunie.
Mult succes !