Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... AMENDA RUTIERA
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

AMENDA RUTIERA

ce sanse sunt sa castig un proces impotriva poltiei rutiere daca ma bazez doar pe un articol in baza caruia procesul verbal se anuleaza cand prezinta modificari sau stersaturi?

multumesc

[Mesaj editat - Vă rog să nu mai scrieţi exclusiv cu majuscule, nu este regulamentar]
Gabriela Pintea, Consilier juridic
sanse foarte mari, insa mai intai e bine sa apelati la un avocat ...