Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale caut ITIA (INTREPRINDEREA DE TRANSPORT INTERNATIONAL ...
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

caut ITIA (INTREPRINDEREA DE TRANSPORT INTERNATIONAL AUTO)

Buna ziua, as dori sa stiu cum pot obtine de la fosta ITIA (INTREPRINDEREA DE TRANSPORT INTERNATIONAL AUTO) [sau ITA INTREPRINDEREA DE TRANSPORT AUTO] - Autobaza 4 Militari, o adeverinta ca am fost salariat in perioada 1980-1982. Mentionez ca aceasta adeverinta imi este necasara pentru depunerea dosarului de pensionare. Nu reusesc sa gasesc acasta societate nici fizic, nici pe net si nu stiu unde ma pot adresa pt a obtine adeverinta respectiva. Oricine ma poate ajuta, cu o informatie, va fi de mare ajutor. Daca nu reusesc sa ii gasesc, unde ma pot adresa pentru a obtine acest gen de adeverinta? Exista vreun serviciu in cadrul arhivelor statului sau in alta parte? Multumiri anticipate pentru orice sfat.
danemy, utilizator
Buna ziua.Tatal meu a lucrat la Autobaza 4 Militari intre ani 1975-1979 si nu stiu unde pot merge sa-i scot adeverite de grupa pt pensionare.Sper sa ma puteti ajuta.Multumesc