Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... 8 martie
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

8 martie

La multi ani si sa aveti o viata ca o primavara!
Un 8 Martie fericit doresc tuturor doamnelor si domnisoarelor iar mamicilor - sa se bucure de copilasi!
:bow: Multumim pentru urari....Toate cele bune insa si barbatilor, chiar daca nu este si ziua lor;)
Pentru ca sunteti cele care insenineaza zilele barbatilor - desi ei se plang dar numai pentru ca asa s-au obisnuit - pentru ca sunteti cele care suflati dragoste peste orice faceti voi si familia voastra, pentru ca sunteti cele care numai cand priviti catre copiii vostri, dati lumii mai multa frumusete, pentru ca sunteti cele care gasesc in fiecare zi timp pentru orice problema si orice nevoie a celor dragi, pentru ca, desi va mai plangeti cateodata, o luati de la capat in fiecare zi, mai puternice si mai hotarate, pentru ca sufletul vostru stie ce e iubirea, cum se daruieste si cum se primeste ea... si pentru tot ceea ce reprezentati... pentru voi timpul se opreste putin in loc la fiecare inceput de Primavara, sa va aduca un omagiu...
La multi ani!
Multumim de urarile minunate ; de-ar gandii toti barbatii ca d-voastra .......bine ar fi de noi femeile .Sa va dea Dumnezeu sanatate , caci meritati , pentru sfaturile bune pe care le dati .
elis a scris:

Pentru ca sunteti cele care insenineaza zilele barbatilor - desi ei se plang dar numai pentru ca asa s-au obisnuit - pentru ca sunteti cele care suflati dragoste peste orice faceti voi si familia voastra, pentru ca sunteti cele care numai cand priviti catre copiii vostri, dati lumii mai multa frumusete, pentru ca sunteti cele care gasesc in fiecare zi timp pentru orice problema si orice nevoie a celor dragi, pentru ca, desi va mai plangeti cateodata, o luati de la capat in fiecare zi, mai puternice si mai hotarate, pentru ca sufletul vostru stie ce e iubirea, cum se daruieste si cum se primeste ea... si pentru tot ceea ce reprezentati... pentru voi timpul se opreste putin in loc la fiecare inceput de Primavara, sa va aduca un omagiu...
La multi ani!

Pentru asa ganduri frumoase, multumim! Daca pentru toate femeile aveti asa urari frumoase, o fericesc pe cea mai speciala pentru dvs.
Si daca azi este 9 Martie, sa uram si noi tuturor barbatilor "La multi ani!" de Ziua Barbatului , si succes la cele 40 de pahare.
=D>