Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Martisoare pentru mamici, doamne si domnisoare!
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Martisoare pentru mamici, doamne si domnisoare!

La multi ani ! O primavara frumoasa si plina de impliniri mamicilor, doamnelor si domnisoarelor !
Va doresc sa fiti mereu frumoase, implinite si fericite alaturi de cei dragi !
Cu respect,
Adrian T.
O prmavara frumoasa, lumina in suflet si in priviri. La multi ani de 8 Martie!
Multumim pentru urari Adrian. Tuturor sanatate si fericire....o primavara vesnica in suflete.
O primavara frumoasa doresc si eu pentru toate doamnele si domnisoarele de pe forum.
La multi Ani si atentie, maine este 9 Martie, poate va ganditi la noi, barbatii !!
Cu stima, Adam Grecu - Iasi.
Multumim pentru urari. Le intoarcem cu prisosinta. Sa fim cu totii sanatosi la trup si....minte, as zice...si maine mancam mucenici....:) de 9 martie. La multi ani !!!!!