Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... salariata gravida, societatea intra in faliment
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

salariata gravida, societatea intra in faliment

imi spuneti va rog ce se intampla daca sunt in prenatal/ postnatal si societatea intra in faliment , concediind toti angajatii?cum se calculraza in acest caz indemnizatia de crestere copil?
multumesc frumos
weekend placut