Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Intrebare referitoare la autorizatia de mediu
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Intrebare referitoare la autorizatia de mediu

Buna ziua,

Tocmai mi-am autorizat si eu la ONRC urmatorele activitati:

- 4619 - Intermedieri în comerțul cu produse diverse
- 4613 - Intermedieri în comerţul cu material lemnos şi materiale de construcții
- 4791 - Comerţ cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet

Intrebarea mea este daca am nevoie de autorizatie de mediu pentru acestea.

Mai era si activitatea de mai jos care as fi putut sa o includ dar pentru moment am ales sa nu o fac, aceasta ar fi avut nevoie de autorizatie de mediu?

- 4673 - Comerţ cu ridicata al materialului lemnos şi a materialelor de construcție şi echipamentelor sanitare

In caz ca am nevoie de asa ceva, de unde pot face rost si care ar fi procedura?

Multumesc!
Gabriel
Nu aveti nevoie de Autorizatie de Mediu pentru niciunul din codurile de mai sus.