Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Accident grav soldat cu moartea copilului meu in Franta
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei penale - reguli, acte, termene, căi de atac

Accident grav soldat cu moartea copilului meu in Franta

buna ziua tuturor cititorilor DUMNEAVOASTRA.anul trecut in 2 septembrie in timp ce calatoream din SPANIA (MADRID) spre ROMANIA sa produs un grav accident de circulatie in sud de Franta de autocar soldat cu moartea fetitei mele de doar 9 luni si zile.acest copil a fost perfect sanatos.in momentul producerii accidentului de autocar copilul se afla chiar in bratele mamei.copilul a decedat la 2 ore de la producerea accidentului de SHOK.SPAIMA.eu fiind transportat cu helicopterul la Marsseil iar sotia cu helicopterul la spitalul militar din Toulon.copilul a fost transportat cu o ambulanta la spitalul din Frejus unde a si decedat nu din urma ranilor ptr ca avea o zgarietura la piciorusul stang neputand pune viata copilului in percol.o firma n-ea contactat din Cluj-napoca si au zis ca ne poate ajuta.au trecut 9 luni si jumatate de la accident si nu am primit nimic concret.ce putem face?VA MULTUMESC.
vestil de genul asta nu pica bine nimanui dar pot fi foarte multi escroci!aveti grija cui incredintati cazul dumneavoastra.cautati pe internet niste detalii despre acea firma
doamne.am cautat pe internet si prea multe detalii nu sant.foarte putine din pacate.am facut contract cu aceasta firma si nu raspunde la telefon.ce sa fac?unde sa apelez?pentru ca in momentul de fata domiciliez in strainatate.(SPANIA)SA FAC PUBLIC LA TELEVIZIUNE?VA MULTUMESC
nu ati spus ce anume doriti.vreti sa trageti la raspundere spitalul pentru culpa medicala privind copilul dvs?vreti sa trageti la raspundere pe soferul autocarului?cel mai bine este sa va adresati consulatului romaniei din spania pentru a cere informatii.
Buna seara,
Am sa incerc sa va ajut.
Imi pare rau pentru pierderea fetitei dvs.
AV. Constantin Radu Calugaru

[Editat de admin: cererile si ofertele de consultanta se fac prin mesageria privata, conform 2.6 din Regulament. Multumesc pentru intelegere]
Admin, administrator
Sincere condoleante,
Din ceea ce ati povestit dumneavosatra nu reiese concret ce doriti. Aveti documentele care atesta cazul decesului copilului dumneavoastra? Poate a suferit leziuni interne ce nu sunt vizibile. Mai spuneti de a firma care va contactat.

[Editat de admin: cererile si ofertele de consultanta se fac prin mesageria privata, conform 2.6 din Regulament. Multumesc pentru intelegere]
Admin, administrator