Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... Taxa auto.
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

Taxa auto.

Buna ziua.
Din cate am citit pe forum referitor la aceasta controversata taxa auto, am inteles cam care ar fi pasii prin care ar putea fi recuperata aceasta taxa, insa imi puteti spune va rog in baza caror acte normative se inainteaza cererea de chemare in judecata a Fiscului, pentru ca din cate am inteles aceasta taxa nu ar avea o baza legala.
Va multumesc.
as fi si eu tare curioasa de aceste lamuriri.......