Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Salarii Reatinere garantie in cazul lipsei de inventar.
Discuție deschisă în Fiscalitate - Salarii

Reatinere garantie in cazul lipsei de inventar.

Buna ziua,va rog sa ma ajuta-ti sa sa-mi spuneti daca mai exista sansa de a-mi recupera suma de 2000 ron.Aceasta suma a fost retinuta din garantia pe care o aveam,dar in urma inventarului mi-a fost imputata prin semnarea unui acord de plata(care pe care nu l-as fi semnat eram concediata)
cu regret va spun ca nu veti recupera banii niciodata din moment ce ati semnat un acord de plata.Rezulta ca dumneavoastra stiti de aceasta lipsa si sunteti de acord sa platiti
Buna,nici daca-i dau in judecata nu am sanse de castig.
Multumesc.