Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Zile libere
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Zile libere

Buna ziua sunt sofer pe comunitate de profesie..intrebarea mea este daca am stat 7 saptamani la munca pe comunitate cat timp trebuie sa stau acasa?va rog frumos sa imi raspundeti daca stiti .scz greseli....
La 7 x 2 = 14 zile de repaus aveti dreptul