avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 766 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida dublă şi ... Declaratia 112
Discuție deschisă în Contabilitate - partida dublă şi obligaţii fiscale declarative pentru societăţile comerciale

Declaratia 112

Buna ziua

Va rog sa ma ajutati cu o informatie...Daca o microintreprindere depune declaratia 112 trimestrial...la sectiunea A asigurat ce numar de ore salariu brut si zile lucrate treb sa trec?Declaratia pe iunie imi ia automat nr de zile lucratoare in luna 19 ...nu stiu cum ar trebui sa fac...vad ca nu exista bifa pentru depunerea triemstriala a declaratiei...Ma Ajutati va rog?

Multumesc
Cel mai recent răspuns: irinuka2005 , utilizator 11:04, 9 Iulie 2013
Multumesc frumos!

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Declaratia 010 rodia rodia Buna ziua, Am rugamintea daca ma puteti ajuta cu un raspuns. Firma nou infiintata (microintreprindere) angajeaza de la 1 octombrie 2013 un nr. de 7 ... (vezi toată discuția)
Notificare pentru d112 david ionica david ionica Buna seara.Va rog sa ma ajutati.Am primit Notificare de la ANAF ptr. ca am depus D112 lunar.Corect era la 3 luni.Ce pot face? Va multumesc. (vezi toată discuția)
Declaratie 112 ContSters138151 ContSters138151 Buna ziua, Societatile care se incadreaza la depunerea trimestriala a decl.112 trebuie sa depuna formularul 010 la Finante si sa anunte? Daca am depus luna ... (vezi toată discuția)