Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida dublă şi ... Declaratia 112
Discuție deschisă în Contabilitate - partida dublă şi obligaţii fiscale declarative pentru societăţile comerciale

Declaratia 112

Buna ziua

Va rog sa ma ajutati cu o informatie...Daca o microintreprindere depune declaratia 112 trimestrial...la sectiunea A asigurat ce numar de ore salariu brut si zile lucrate treb sa trec?Declaratia pe iunie imi ia automat nr de zile lucratoare in luna 19 ...nu stiu cum ar trebui sa fac...vad ca nu exista bifa pentru depunerea triemstriala a declaratiei...Ma Ajutati va rog?

Multumesc
Multumesc frumos!