Forum Discuţii juridice Executare silită Blocare cont bancar de catre BEJ
Discuție deschisă în Executare silită

Blocare cont bancar de catre BEJ

Astazi am aflat ca mi-a fost blocat contul cardului de salariu de catre un BEJ.Ml-a fost deblocat contul dupa retinerea a 1/3 din suma dar nu am primit o hartie , o chitanta, nimic.Problema este ca nu stiu de ce mi-a fost blocat contul, nu trebuia sa mi se comunice si mie un motiv pentru suma oprita? Va multumesc anticipat.
Contactati bej care va clarifica temeiul legal de poprire