Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Acte necesare schimbare date din talonul auto
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Acte necesare schimbare date din talonul auto

Buna ziua,
Sotul meu a decedat, am facut actul de mostenire si mi-a revenit masina. Ce acte sunt necesare pentru a schimba numele lui de pe talon cu numele meu?
Multumesc frumos.
Acte necesare pentru schimbarea certificatului de înmatriculare (talonului)
[ link extern ] /