Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate Licentiat in stiinte administrative - ocupatii posibile
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

Licentiat in stiinte administrative - ocupatii posibile

Ce posturi poate sa ocupe un licentiat in stiinte administrative ? Va multumesc !
Teoretic, orice post ce presupune competente in administrarea patrimoniului
unor entitati cu statutut juridic, fie ca sunt societati comerciale, sau organizatii nonguverrnamentate. Practic, orice functie in carei fisa este mentionata cerinta privind existenta diplomei de licenta in stiinte admimnistrative.