Forum Suport Tehnic Ajutor privind utilizarea ... Schimbare nume utilizator
Discuție deschisă în Ajutor privind utilizarea facilităţilor Avocatnet.ro

Schimbare nume utilizator

Va rog sa-mi spuneti cum pot sa-mi schimb numele de utilizator? Daca sterg contul pot sa-l creez din nou cu nume utilizator modificat dar pastrand restul datelor?
Multumesc
Nu se poate schimba numele de utilizator iar daca va stergeti contul ''pierdeti'' discutiile initiate sau la care ati participat.