Forum Discuţii contabile şi ... Taxa pe Valoarea Adaugată - TVA Declaratia 300
Discuție deschisă în Taxa pe Valoarea Adaugată - TVA

Declaratia 300

Buna ziua!
Am depus declaratia 300 si din decontul precedent nu am mai trecut tva de recuperat, m-am grabit si am trimis-o asa. In recipisa, imi spune ca nu exista erori de validare, dar imi apare o atentionare, ca este o eroare la randul la care trebuia trecut 4424. Ce pot face, sa o mai trimit odata corect, se dubleaza cumva?
Multumesc
Mai exact, la recipisa, documentul este valid.
Nu exista erori de validare.
ATENTIONARI
A: validari globale
atentionare regula: 98: Randul 38 eronat