Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Plangere impotriva rezolutiei - amenda administrativa
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei penale - reguli, acte, termene, căi de atac

Plangere impotriva rezolutiei - amenda administrativa

Cu neinceperea urmaririi penale,am primit o amenda administrativa de 700 ron.nu am un loc de munca stabil,lucrez cu ziua pina gasesc un loc de munca si sint singurul intretinator al familiei.am 17 zile pt plingere impotriva ordonantei.ma poate ajuta cineva sa o redactez?va multumesc
Daca va va ajuta cineva sa redactati probabil ca veti mai avea de platit inca 200 lei peste ceea ce aveti deja de achitat.
Stati cuminte si incercati sa achitati in rate asa cum puteti.