Forum Discuţii juridice Achiziţii publice Declaratia art 69^1 - SRL cu mai multi asociati
Discuție deschisă în Achiziţii publice

Declaratia art 69^1 - SRL cu mai multi asociati

Buna ziua,

As dori sa stiu daca in cazul in care un SRL cu mai multi asociati ( subcontractant) urmeaza sa se prezinte cate o declaratie privind neincadrarea in situatiile prevazute la art. 69^1 din . OUG 34/2006 cu modificarile si completarile ulterioare pentru fiecare dintre asociat ?

Va multumesc frumos pentru promptitudinea raspunsului!

twisted111, utilizator
Inteleg ca SRL-ul este detinut de mai multe persoane- asociati. SRL-ul doreste sa participe la o licitatie ca subcontractant.
Declaratia se da de catre SRL si se semneaza de reprezentantul legal.