Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Continut sentinta
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Continut sentinta

Buna ziua, de curand s-a proununta sentinta unui proces f important pentru mine, unde as putea sa vad sentinta intreaga?pe net nu este afisat tot.
Buna ziua,
Sentinta, dupa redactare o veti primi la acasa. Pana la redactare, nu aveti cum sa vedeti care este motivarea instantei.
va multumesc pentru raspuns.