avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 499 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... Evitarea dublei impuneri
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

Evitarea dublei impuneri

Buna seara! Am o intrebare legata de obtinerea unui document de la Fisc. Mai exact am nevoie de un document, adeverinta privind "evitarea dublei impuneri". Precizez ca lucrez intr-o tara din UE cu contract de munca.
As dori sa stiu conditiile de eliberare a acestui document, daca dureaza mult eliberarea lui, acte necesare.

Va multumesc anticipat!

Alte discuții în legătură

Evitarea dublei impuneri mmadalinaa mmadalinaa Lucrez in Liechtenstein de cateva luni si as dori sa stiu ce acte trebuie sa depun la ANAF pentru evitarea dublei impuneri. Mentionez ca cei de la ANAF nu ... (vezi toată discuția)
Ce obligatii au cei plecati la munca in ue fata de autoritatile din romania rurre rurre Buna, Am lucrat in Romania ca angajat pana in februarie 2013, mi-am dat apoi demisia si am plecat la lucru in strainatate, intr-o tara din UE cu care ... (vezi toată discuția)
Necompletare chestionar stabilire rezidenta fiscala florali florali Buna ziua, Ce se intampla daca pana acum nu am mai depus un ˝Chestionar pentru stabilirea rezidenței fiscale a persoanei fizice la plecarea/sosiread ... (vezi toată discuția)