Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Contract de credit de consum
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Contract de credit de consum

in anul 2006 DIACONU VASILE a facut un imprumut cu BANCPOST pe o perioada de 120 de luni, acest imprumut a fost cu o asigurare prin contract, din nefericire in 14/07 anul acesta a decedat, cind sotia sa dus la banca sa TRZIT ca nu mai este asigurat din 2008 pt. ca nu au mai vrut cei de la agentia de asiurari de la Bucuresti sa mai lucreze cu ei, pt ei e simplu ,nu au fost anunta-ti, iar defunctul era de 55 de ani, nu ne-am asteptat la asa ceva, sotia nu are venituri,
CE SE POATE FACE????????#-o:(
multumim