avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 789 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... Transfer teren
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

Transfer teren

se poate transfera un teren din intravilanul unei localitati in intravilanul altei localitati (eu am teren in localitatea x -40 km departare de oras si as vrea sa il transfer in localitatea y -10km pana la oras)?

va multumesc

Alte discuții în legătură

Caut avocat speta imobiliara Costiff Costiff In anul 2008 am obtinut o sentinta definitiva si irevocabila prin care Comisia Locala pt aplicarea legilor funciare dintr-un oras este obligata sa puna la ... (vezi toată discuția)
Decontarea cheltuielilor de transport andreeacrisss andreeacrisss Buna ziua. Sper sa nu va plictisesc cu urmatoarea speta: In anul 2012, am fost incadrata ca si cadru MAI in orasul X, aflat la 60 km de adresa de domiciliu. Am ... (vezi toată discuția)
Anulare titlu de proprietate emis in baza legii 18/1991 DRaul DRaul Buna ziua, Sunt unicul mostenitor (prin testament) al lui X (decedat) si am fost chemat in judecata de catre Y fratele lui X, alaturi de cele doua comisii ... (vezi toată discuția)