Forum Discuţii juridice Executare silită Licitatie apartament
Discuție deschisă în Executare silită

Licitatie apartament

buna ziua as avea o intrebare. Avem un apartament luat cu credit bancar iar din cauza crizei nu am mai putut plati ratele, momentan banca a pus pe site ul ei apartamentul la licitatie fara sa ne anunte. Intrebarea mea este ce se va intampla cu noi propietari pt ca noi inca locuim in acest apartament multumesc mult
va multumesc din suflet pt raspunsuri.