Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Termen legal declarare la ITM a schimbarii sediului ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Termen legal declarare la ITM a schimbarii sediului social

buna ziua,
societatea si-a schimbat sediul social din bucuresti in ilfov. exista un termen pana la care trebuia declarata aceasta schimbare la ITM ? toate celelalte diligente au fost facutte mai putin cea catre Itm . se plateste vreo amenda daca este depasit acest termen?
multumesc!
Nu exista niciun astfel de termen reglementat in lege. Puteti anunta si acum ITM Bucuresti cu privire la modificarea sediului social.