Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Concediu medical de maternitate
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Concediu medical de maternitate

Buna!pentru cele 42zile concediu postnatal se ia in calcul si data nasterii sau urmatoarea?eu am nascut pe 22 iun,concediul este pan pe 3 sau 4 aug?multumesc!:)
Chiar azi m-am ocupat de asa ceva. Mie asa mi-au zis ca se ia in calcul inclusiv data nasterii.