avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 528 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... recuperare bani concediu prenatal
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

recuperare bani concediu prenatal

la sfarsitul lui 2011 o angajata a intrat in concediu prenatal. eu nu mi-am recuperat banii de la stat. nu i-am cerut in acea perioada, apoi am avut alte pb..etc.
se mai pot recupera? :O

Alte discuții în legătură

Concediul de odihna irina_irina irina_irina Buna ziua! Am si eu o intrebare: Sunt angajata la o firma, iar in momentul de fata sunt in concediu de risc maternal, iar imediat dupa aceea o sa intru in ... (vezi toată discuția)
Concediu in vacanta de vara la reintoarcerea din maternitate...cum se acorda? alinutzika alinutzika Buna ziua! Am o mare nelamurire si am intrebat multe persoane, dar nu am primit nici o informatie suficienta. Sunt invatatoare titulara pe un post care e la ... (vezi toată discuția)
Plata concediului medical claudia_mirela84 claudia_mirela84 La începutul lunii iunie, angajatorul m-a anunţat că renunţă la serviciile mele. Contractul de muncă a încetat în temeiul dispoziţiilor art 65, alin ... (vezi toată discuția)