Forum Bani şi Afaceri ... Tedinţe imobiliare Locuinte ANL
Discuție deschisă în Tedinţe imobiliare

Locuinte ANL

Daca am nimerit bine,rog un raspuns competent si argumentat.Parerile personale nu-mi ajuta.
Acum doi ani a fost cumparata o garsoniera in Brancusi,cu 28000 euro.Acum cateva zile un afis pe usa blocului arata un alt pret pe metru patrat,in acest fel o garsoniera ajungand cam la 18000 euro.Este normala si legala o astfel de diferenta?Este posibil ca dupa doi ani aceeasi garsoniera sa valoreze cu 10000 de euro mai putin?
In functie de fluctuatiile de pe piata un imobil poate sa aiba preturi de vanzare diferite de la an la an. Daca oferta a scazut se reduce pretul.