Forum Discuţii juridice Magistraţi şi Admitere în ... Serviciul de probatiune
Discuție deschisă în Magistraţi şi Admitere în magistratură

Serviciul de probatiune

Am si eu o intrebare:aveti idee daca cei de la serviciul de probatiune platesc chiria consilierilor de probatiune in cazul in care ii repartizeaza in alt oras decat cel natal?
Conform actualei legislatii nu se plateste chiria consilierilor de probatiune!