Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... Caut avocat pentru inmatriculare auto fara taxa, in ...
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

Caut avocat pentru inmatriculare auto fara taxa, in Craiova

buna ziua. de o ora ma invart pe acest site, am cautat prin alte subiecte asemanatoare, dar pur si simplu nu gasesc. caut un avocat pentru inmatriculare fara plata taxei de timbru sau cum se mai numeste acum, in craiova. am inteles ca ar fi o baza de date cu avocatii din toata tara pe acest site, dar nu dau de ea. ma poate ajuta cineva, va rog? sau daca este vreun avocat din craiova dispus, sa pot suna si sa discutam.

va multumesc anticipat
Aici gasiti consultantii inscrisi pe site:
www.avocatnet.ro/content/con...
da, am reusit sa gasesc acolo si sa filtrez informatiile. va multumesc foarte mult :)