Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... Am negatie, caut avocat pentru speta privind taxa pe ...
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

Am negatie, caut avocat pentru speta privind taxa pe poluare

Stimate domn avocat,
Am obtinut negatia de la Prefectura Mun. Bucuresti referitor la taxa pe poluare, asa cum banuiam, adica nu-mi poate inmatricula automobilul fara plata taxei pe poluare.X-(
Prin urmare, sunt in cautarea unui avocat care sa ma reprezinte in instanta si sa-mi castige cauza, fireste.:help:
Astept propuneri.
Multumesc,
Maria Voican
Va rog sa consultati tabloul avocatilor inscrisi in forumul avocatnet.

www.avocatnet.ro/content/con...

Luati legatura cu unul dintre acestia prin intermediul functiei "Cere consultanta" pe care o gasiti in profilul de consultant al fiecaruia.