avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 824 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... Am negatie, caut avocat pentru speta privind taxa pe ...
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

Am negatie, caut avocat pentru speta privind taxa pe poluare

Stimate domn avocat,
Am obtinut negatia de la Prefectura Mun. Bucuresti referitor la taxa pe poluare, asa cum banuiam, adica nu-mi poate inmatricula automobilul fara plata taxei pe poluare.X-(
Prin urmare, sunt in cautarea unui avocat care sa ma reprezinte in instanta si sa-mi castige cauza, fireste.:help:
Astept propuneri.
Multumesc,
Maria Voican
Cel mai recent răspuns: Gabriela Monica Ionescu , Consultant fiscal 17:21, 26 Octombrie 2011
Va rog sa consultati tabloul avocatilor inscrisi in forumul avocatnet.

www.avocatnet.ro/content/con...

Luati legatura cu unul dintre acestia prin intermediul functiei "Cere consultanta" pe care o gasiti in profilul de consultant al fiecaruia.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Solicit un avocat care sa ma ajute intr-un proces de recurs privind protectia si promovarea drepturilor persoanelor cu handicap. seucea seucea Buna ziua, In 12.10.2015 dupa 444 de zile de la pronuntare, am primit prin postsa Comunicarea de la Tribunalul Bucuresti, solutionarea cauzei: neintemeiata.Cu ... (vezi toată discuția)
Caut avocat proces finantele si fondul de mediu pt taxa prima inmatriculare virgilus virgilus Buna ziua, Caut un avocat din Timisoara care a mai castigat procese cu Administratia Finantelor Publice Timis si Administratia Fondului de Mediu in ceea ce ... (vezi toată discuția)
Caut avocat in cluj-napoca ContSters227075 ContSters227075 AM NEVOIE DE UN AVOCAT DIN CLUJ-NAPOCA MA POATE AJUTA CINEVA?AS FI DATOR TOATA VIATA (vezi toată discuția)