Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Date privind furt bancar
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Date privind furt bancar

Buna ziua.
Daca cunosc data despre o anumita persoana care in afara tarii a comis mai multe infractiuni de tipul frutului din bancomate si multe alte lucruri despre persoana respectiva care este de afltfel un pericol pentru societate, dar nu am dovezi in afara informatiilor pe care le stiu de la respectivul si alte pesoane ce ar trebui sa fac?
puscasu_maria, utilizator
Nimic, sa va vedeti de treaba. Daca nu aveti dovezi si faceti un denunt, se poate intoarce impotriva dvs. Si respectivul va poate face plangere pt denunt calomnios.