Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Numar de telefon M.I.R.A.-casa de pensii
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Numar de telefon M.I.R.A.-casa de pensii

Am cautat pe internet un numar de telefon de la casa de pensii a M.I.R.A.,dar nu apare nicaieri si nici nu au un site personal,daca ma poate ajuta cineva
Nu veti gasi un numar de telefon al casei de pensii din cadrul MIRA intrucat functioneaza in cadrul unei institutii subordonate MIRA, nu distinct.
Incercati la:
-centrala: 021/303.70.80;
-audiente: 021/315.86.16;
-relatii cu publicul: 021/314.10.50.
centrala: 021.303.70.80 si ceri interior 12671