avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 589 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Numar de telefon M.I.R.A.-casa de pensii
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Numar de telefon M.I.R.A.-casa de pensii

Am cautat pe internet un numar de telefon de la casa de pensii a M.I.R.A.,dar nu apare nicaieri si nici nu au un site personal,daca ma poate ajuta cineva
Cel mai recent răspuns: icxu , utilizator 14:53, 24 Martie 2009
Nu veti gasi un numar de telefon al casei de pensii din cadrul MIRA intrucat functioneaza in cadrul unei institutii subordonate MIRA, nu distinct.
Incercati la:
-centrala: 021/303.70.80;
-audiente: 021/315.86.16;
-relatii cu publicul: 021/314.10.50.
centrala: 021.303.70.80 si ceri interior 12671

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Arhiva Întreprinderii de construcții ... ileanaileana2 ileanaileana2 Doresc să aflu unde se găsește arhiva Întreprinderii de Construcții Metalice și Prefabricate din București (ICMP - București), secția ... (vezi toată discuția)
Stiti cine a preluat arhiva fostului institut de proiectare icsit ... Angelica Chitescu Angelica Chitescu Stiti cine a preluat arhiva fostului institut de proiectare ICSIT FAUR Bucuresti ? Am nevoie de adeverința pentru acordul global din perioada ... (vezi toată discuția)
Am lucrat la electronica industriala din sos.baicului, din 1978-1988, ... mosgerila mosgerila Am lucrat la Electronica Industriala din sos.Baicului, din 1978-1988, dar firma sa desfiintat dupa 1990, aparind alte trei firme, si nici una nu este in ... (vezi toată discuția)