Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... Functionarii publici
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

Functionarii publici

ce inseamna activitati similare, in contextul art.100, alin(2) din Legea 188/1999 - privind statutul functionarilor publici ?
Prin activitati similare se intelege faptul ca atributiile pe care le aveti de indeplinit in noua structura in care ati fost numita sunt mai mult de 50% neschimbate in raport ce cele pe care le ati indeplinit inainte de reorganizare.