Forum Discuţii juridice Noul Cod CAEN 2008 Ce coduri CAEN imi trebuie pentru inscriptionare ...
Discuție deschisă în Noul Cod CAEN 2008

Ce coduri CAEN imi trebuie pentru inscriptionare textile si vanzarea acestora?

Buna ziua,
Doresc sa deschid un punct de lucru unde o sa inscriptionez (personalizez textile), apoi vanzarea acestora.
Ma intereseaza codul caen care sa-mi permita producerea inscriptionarii :), am tot cautat n-am reusit sa-mi dau seama ce ar fi ok. Iar pentru vanzarea produselor pot folosii codul caen 479?

Multumesc pentru timpul acordat.
Codul pretabil pentru imprimarea textilelor este: 1330 - Finisarea materialelor textile iar pentru comert - 4751 - Comert cu amanuntul al textilelor, in magazine specializate.
Pentru IMPRIMAREA TEXTILELOR prin Brodare sau Ardere cu laser se pastreaza acelasi cod CAEN ?