Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Cost test ADN
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Cost test ADN

imi puteti spune cat costa testul de paternitate si unde se efectueaza?multumesc
Testul de paternitate se poate face la IML "Mina Minovici" in Bucuresti sau in laboratoare private acreditate.
Preturile variaza, 1000 -1500 lei, googaliti "pret test adn" si veti gasi preturi la diverse laboratoare.
Gasiti mai ieftin chituri de test pe net, insa depinde pentru ce anume va trebuie...