Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Accesare fonduri agricultura
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Accesare fonduri agricultura

Buna ziua,
Poate sa-mi spuna cineva unde ar trebui sa ma adresez pentru a accesa fonduri europene (pentru agricultura)? Care ar fi primul pas?
Pentru accesarea fonduri europene pentru agricultura in primul rand trebuie sa stiti ce doriti sa faceti, trebuie sa aveti teren/animale. Mai apoi trebuie sa va informati daca exista linii de finantare pentru ceea ce doriti dvs.
In masura in care doriti un raspuns competent este absolut necesar sa oferiti detalii.
Va asteptam